NOWA STRONA Z SYSTEMEM REJESTRACYJNYM I PŁATNOŚCIAMI ON-LINE

INFORMUJEMY, ŻE OD 22 KWIETNIA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA NASZYCH USŁUG KAJAKOWYCH, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL .

Niniejsza strona będzie cały czas aktualizowana, jednak w większości przypadków, umieścimy odnośniki do nowego serwisu. Mamy nadzieję, że będzie on nowocześniejszy i łatwiejszy w użytkowaniu. Oprócz przeniesienia danych, umożliwiamy przeprowadzenie całego procesu rezerwacji usług, wraz z płatnościami on-line. Nie usuwajcie www.kajaki.szczecin.pl z ulubionych, gdyż na pewno z czasem będzie podpięta pod nowy serwis kajakowy. Do zobaczenia na naszych imprezach, nie tylko kajakowych.

Nawigacja
Artykuły » KAJAKOWE RAJDY NA ORIENTACJĘ » Wyniki wszystkich kajakowych rajdów na orientację
Wyniki wszystkich kajakowych rajdów na orientację

W tym dziale umieszczamy wszystkie wyniki kajakowych imprez na orienatcję, zarówno naszych jak i te nadesłane przez innych organizatorów. Można również zapoznać się z klasyfikacją tzw. Nieustającym Rankingiem, gdzie umieszczamy wszystkie zdobyte przez Was punkty pucharowe z naszych kajakówch rajdów na orientację.

ROK 2013

  • ORIENT GRYF SZCZECIN 2013, 6-8 września 2013 rok, Płonia-Jezioro Dąbie. Organizator MKS WIKING. Trasa TK10 - IV Kajakowy Rajd na orientację DĄBSKI AZYMUT", trasa TK20 oraz 1 etap ELITAMIX80 - V Szczeciński Kajakowy Rajd na Orientację POD PRĄD. Impreza klasyfikowana do Pucharu Polski w Kajakowych Rajdach na Orientację.

ROK 2011

ROK 2010

ROK 2009

ROK 2002


Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.