Nawigacja
Artykuły » KAJAKOWE RAJDY NA ORIENTACJĘ » 2010 - Wyniki II Szczecińskiego Kajakowego Rajdu na Orientację "POD PRĄD"
2010 - Wyniki II Szczecińskiego Kajakowego Rajdu na Orientację "POD PRĄD"

Wyniki II Szczecińskiego Kajakowego Rajdu na Orientację "POD PRĄD" - 10-11 lipca 2010 rok

 

Kategoria TS zaawansowanych

Zastosowaliśmy wzór punktów przeliczeniowych. W przypadku takiej samej ilości punktów karnych, braliśmy pod uwagę czas pokonania tras (SUMA).

Wzór - PP = 1000 x [ (S+P1-Pk) / (S) ]

we wzorze użyto następujących oznaczeń:
PP - punkty przeliczeniowe,
S - wartość trasy (suma wartości wszystkich punktów kontrolnych do potwierdzenia na etapie),
P1 - wartość bezwzględna punktów karnych zwycięskiego zespołu,
Pk - wartość bezwzględna punktów karnych danego zespołu.

Ilość punktów karnych za brak potwierdzeń etap 1 = 1080
Ilość punktów karnych za brak potwierdzeń etap 2 = 1440

Dla wszystkich zespołów, które ukończyły etap minimalna ilość PP=1. Dla wszystkich zespołów, które zostały zdyskwalifikowane, nie zostały sklasyfikowane lub nie wystartowały na etapie PP=0. Maksymalna ilość punktów przeliczeniowych na etap = 1000

Pobierz tabelę excel z wynikami dla TS 


MSC
Imię i nazwisko
Nazwa drużyny/klub/miasto
E-1 Czas/karne/Punkty
E-2 Czas/karne/Punkty
SUMA
1
Marcin Hoffmann
Lidia Nitek
Latający Holender
Szczecin
102/0/1000
156/0/1000
2000
2
Wojciech Wieczorek
Magdalena Wieczorek
SKO "15 Południk"
Stargard Szczeciński
105/10/990,74
157/0/1000
1990,74/czas 262'
3
Radosław Durkiewicz
Magdalena Durkiewicz
Szczecin
Szczecin
112/10/990,74
170/0/1000
1990,74/czas 282
4
HUbert Świerczyński
Agata Patyk
KInO "Prego" Szczecin
Stargard Szcz.
140/10/990,74
186/6/995,83
1986,57
5
Sylwia Turkiewicz
Andrzej Kraśnicki
Twin Peaks
Szczecin
104/20/981,48
133/0/1000
1981,48/czas 237
6
Dominika Stanek
Robert Stanek
Rudy Kot
Szczecin
134/20/981,48
163/0/1000
1981,48/czas 297
7
Jacek Szczerbiński
Radosław Saja
Special Forces Airsoft Team
Gryfino/Szczecin
126/25/976,85
124/0/1000
1976,85
8
Jolanta Maślanka
Tomasz Kuligowski
Ekstremalna Sobota
Szczecin
252/10/990,74
202/22/984,72
1975,46
9
Zbigniew Skierczyński
Małgorzata Skierczyńska
Ognisko Sportów Ekstremalnych TKKF
Szczecin/Dobra
149/50/953,70
180/0/1000
1953,70
10
Jerzy Ścibisz
Beata Dereń
Ekstremalna Sobota
Szczecin
151/50/953,70
185/5/996,53
1950,23
11
Maciej Misiak
Jacek Misiak
PoOdrzeracze
Szczecin/Wapnica
138/90/907,41
179/0/1000
1907,41
12
Barbara Szczerbińska
Małgorzata Drążyk
Gryfino
Gryfino
133/140/870,37
131/0/1000
1870,37
13
Sławek Putresza
Maciek Putresza
Puszczowkrzaki na kajaki
Szczecin
131/110/898,15
180/90/937/50
1835,65
14
Ida Lewandowska
Radosław Kusiak
Dark Water
Szczecin/Świnoujście
167/175/837,96
114/1350/62,50
900,46

Kategoria TP początkujących

MSC
Imię i nazwisko
Nazwa drużyny/klub/miasto
Czas
Punkty karne
1
Damian Rożnowski
Edward Dudka
Pniewo
Biesiekierz
98
0
2
Marcin Brudecki
Natalia Zaręba
Szczecin
Szczecin
101
0
3
Paweł Żal
Barbara Pawlak
Pętelka
Szczecin
102
0
4
Jolanta Wicher
Kacper Adamowski
Szczecin
Szczecin
110
0
5
Magdalena Łysakowska
Izabela Lisak
Szczecin
Szczecin
125
0
6
Diana Cichocka
Jakub Cichocki
Szczecin
Szczecin
133
0
7
Paulina Stasieniuk
Żaneta Stasieniuk
Rodzina S
Szczecin
138
0
8
Jakub Strugielski
Karolina Haraszczuk
Pucice City
Pucice
80
25
9
Robert Stasieniuk
Paweł Stasieniuk
RodzinaS
Szczecin
118
25
10
Joanna Żmudzka
Ewelina Zglińska
Stargard Szcz.
Szczecin
143
90
11
Przemysław Porczak
Jakub Jakub Porczak
Mierzyn Team
Mierzyn
86
100
12
Marlena Nowakowska
Tomasz Żmudziński
Wołczkowo
Poznań
141
125

Kategoria TN nocna

MSC
Imię i nazwisko
Nazwa drużyny/klub/miasto
Ilość PK
Czas
1
Robert Stanek
Dominika Stanek
Szczecin
Szczecin
11
24:35
2
Marcin Hoffmann
Lidia Nitek
Szczecin
Szczecin
11
27:45
3
Damian Rożnowski
Edward Dudka
Pniewo
Biesiekierz
11
29:50
4
Karolina Haraszczuk
Jakub Strugielski
Pucice City
Pucice
11
31:04
5
Jerzy Ścibisz
Beata Dereń
Ekstremalna Sobota
Szczecin
10
27:30
6 (PK)
Hubert Świerczyński
KInO "Prego"
Szczecin
10
31:17
6
Sławomir Putresza
Macie Putresza
Puszczowkrzaki na kajaki
Szczecin
10
32:38
7
Mahael Minky Fedele
Katarzyna Karaś
Rzym
Szczecin
8
37:38
8
Anna Majewska
Karolina Majewska
Szczecin
Szczecin
7
40:29
9
Anna Lipińska
Ewelina Zglińska
Ostrołęka
Szczecin
143 <
90



Łącznie uczestniczyło:
zaawansowani, 14 drużyn - 28 uczestników
początkującey, 12 drużyn - 24 uczestników
nocna, 10 drużyn - 19 osób
rekreacyjna, 8 drużyn - 15 uczestników

W sumie we wszystkich kategoriach wystartowało 86 uczestników. Impreza sfinansowana była ze środków Gminy, Miasta Szczecin na zlecenie Biura ds. Morskich. Poniżej umieszczone są mapy z imprezy.


Mapa TS-etap I Mapa TS- etap I częśc 1 undefined Mapa TS- etap I częśc 2 Mapa TP Mapa TN


Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.