Nawigacja
Artykuły » KAJAKOWE RAJDY NA ORIENTACJĘ » 2009 - Wyniki I Szczecińskiego Kajakowego Rajdu na Orientację "POD PRĄD"
2009 - Wyniki I Szczecińskiego Kajakowego Rajdu na Orientację "POD PRĄD"

Wyniki I Szczecińskiego Kajakowego Rajdu na Orientację "POD PRĄD"

10 lipca 2009 rok

Kategoria OPEN

MIEJSCE
Imię i nazwisko
Nazwa drużyny/klub/miasto
Czas - minuty
Punkty karne
1 1. Andrzej Miklulski
2. Natalia Mikulska
Moczykije
Gryfino/Żórawki
187
0
2 1. Dawid Rożko
2. Sebastian Rożko
HATIFNATOWIE
Gryfino
190
0
3 1. Agnieszka Szczerba
2. Krzystof Siwiński
Gumisie
Szczecin
196
0
4 1. Dominik Smulski
2. Katarzyna Smulska
DZIBY
Lubicz/Widuchowa
228
0
5. 1. Wojciech Wieczorek
2. Magdalena Wieczorek
SKO "15 POŁUDNIK"
Stargard Szcz.
189
10 (poprawka)
6. 1. Celina Kamińska
2. Marta Żółkowska
SKO "15 POŁUDNIK"
Stargard Szcz.
250
10 (poprawka)
7 1. Ewa Felkowska
2. Piotr Zasada
EwPio
Szczecin
174
25 (mylny)
8 1. Maciej Misiak
2. Mateusz Kowalewski
Odra Pany
Szczecin
196
25 (mylny)
9 1. Rafał Gierek
2. Rafał Zadrożny
Smerfy
Szczecin
291
25 (mylny)
10. 1. Zbigniew Skierczyński
2. Jerzy Ścibisz
Pierdoły Dwa
Dobra
162 !!!!!
60 (brak zadaniowego)
11. 1. Adam Wojciechowski
2. Agata Czerny-Wojciechowska
Goleniów
190
60 (brak zadaniowego)
12. 1. Piotr Chojnacki
2. Agnieszka Dropik
Fuks
Szczecin
193
60 (brak zadaniowego)
13. 1. Agata Kosycarz - Wawryk
2. Marta Sienkiewicz
AgaMar
Szczecin/Wrocław
207
60 (brak zadaniowego)
14. 1. Katarzyna Zacharska
2. Łukasz Płocek
Szczecin
240
60 (brak zadaniowego)
15. 1. Maria Błażejowicz
2. Grzegorz Bitel
Bitelsi
Szczecin
243
60 (brak zadaniowego)
16. 1. Paweł Staniszczuk
2. Lukasz Staniszczuk
Przecław
173
85 (brak zadaniowego+poprawka)
17. 1. Krzysztof Wiśniewski
2. Nichał Dworak
Ekotrendy Sport Club
Szczecin
207
90 (brak PK 6)
18. 1. Anna Grabowska
2. Mariusz Janczuk
Szczecin IT
268
90(brak PK 10)
19. 1. Anna Przyjemska
2. Masia Wysocka
Szczecin
242
110 (brak zadaniowego+ 2 mylne)
20. 1. Daniel Gierszewski
2. Marta Gierszewska
Drago
Szczecin
251
110 (dwa mylne i brak zadaniowego)


Kategoria TP

MIEJSCE
Imię i nazwisko
Nazwa drużyny/klub/miasto
Czas - minuty
Punkty karne
1 1.Jakub Strugielski
2. Karolina Haraszczuk
Pucice Cuty
88
0
2 1. Damian Roznowski
2. Edward Dudka
>Gryfino (Pniewo)
Koszalin
109
0
3 1. Małgorzata Waliszewska
2. Anna Sawicka
Pchełki
Świnoujście
155
0
4 1. Łukasz Gładysz
2. Wanda Małecka
Szczecin
140
10 (poprawka)
5 1. Joanna Krokosz
2. Wojtek Motowilczuk
Pajonki
Szczecin
120
25 (mylny)
6 1. Robert Stwora
2. Agnieszka Zajączkowska
Szczecin
140
25 (mylny)


Wyniki w formacie MSWORD do pobrania

Łącznie uczestniczyło 52 zawodników startujących w 26 kajakach. Przygotowano dwie kategorie ze wzgledu na stopien zaawansowania - OPEN trasa długa i TP trasa krótka. Impreza dofinansowana była ze środków Gminy, Miasta Szczecin i towarzyszyła w całości obchodom "Dni Odry". Poniżej umieszczone są mapy z imprezy.


Mapa 1 etap Mapa 2 etap


Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.