Nawigacja
Artykuły » KAJAKOWE RAJDY NA ORIENTACJĘ » 2011 - Wyniki II Nocnego Kajakowego Wyścigu na Orientację "ODRA"
2011 - Wyniki II Nocnego Kajakowego Wyścigu na Orientację "ODRA"

Wyniki II Nocnego Kajakowego na Orientację "ODRA" 1 lipca 2011 roku, Odra

NR DRUŻ.
Imię i nazwisko
Nazwa drużyny/klub/miasto/kraj
Ilość PK
Czas
 
N110
Sławomir Muzioł
Piotr Prokop
Polites
Szczecin
10
38:01
N127
Adam Siewruk
Sławomir Putresza
Szyper Band
Szczecin
10
38:08
N111
Juhani Bister
Jukka Isokääntä
Finlandia
Tampere/Vesilahti
10
38:41
N105
Dimnitris Chatzidimitriadis
Elza Olte
Grecja Saloniki
Łotwa Ryga
10
39:17
N125
Piotr Korowiec
Marcin Bielecki
Szwagier Kajak
Szczecin
10
40:13
N114
Joana ŻmudzKa
Toni Kaarela
Stargard Szczeciński
Finlandia Lempäälä
10
41:03
N114
Anna Lipińska
Jari Saariko
Ostrołęka
Finlandia Pirkkala
10
41:16
N123
Magda Czerkas
Bartosz Graczyk
Szczecin
10
43:35
N115
Agata Malangiewicz
Tomasz Stanke
WarszawaM
Chojnice
10
46:01
N128
M Krahel
M. Kuzownikow
Szczecin
10
46:01
N124
Marta Żółkowska
Marcin Żurawik
SKO 15 Południk
Stargard Szczeciński
10
46:38
N112
Ewelina Zglińska
Sami Seppli
Szczecin
Finlandia - Ylöjärvi
10
47:03
N121
Krzysztof Czerkas
Bartosz Graczyk
Szczecin
Szczecin
10
48:44
N118
Joanna Łuczko
Norbert Śmigielski
Szczecin
Szczecin
10
50:58
N120
Barbara Pawlak
Paweł Żal
Pętelka
Szczecin
10
52:31
N109
Wojtek Spychała
Stergios Papadamus
Polites Szczecin
Grecja Saloniki
10
52:31
N102
Christe McSlabbers
Samir Akaha
Dublin Irlandia
Francja Marsylia
10
58:58
N113
Jacek Łuczko
Jari Hepokorpi
Stargard Szczeciński
Finlandia
10
59:35
N119
Marek Brejwo
Adam Plak
Szczecin
10
61:03
N103
Irina Andruschko
Hilmi Onur Cakiroglu
Estonia Tallin
Turcja Izmir
10
64:32
N101
Anna Pecherskaya
Alperen Yusuf Aybar
Łotwa Ryga
Turcja Izmir
10
68:02
N108
Nikolaos Triantafylligis
Melike Korkmas
Grecja Saloniki
Turcja Izmir
9
42:59
N126
Paweł Staniszczak
Jakub Jaworowicz
AM
Przecław
9
43:18
N122
Katarzyna Misiak
Maciej Misiak
Odra Pany
Szczecin
9
50:17
N104
Janis Jaunozols
Larissa Geran
Łotwa Ryga
Francja Marsylia
9
82:05
N129
Krzysztod Moraczewski
Leszek Łoziński
Szczecin
Szczecin
8
62:58
N107
Marcin Krajmas
Janis Jaunozols
Polites Szczecin
Łotwa Ryga
7
46:22
N106
Karlis Tols
Joanna Starczewska
Łotwa Ryga
Polites Szczecin
7
46:22

Szczegóły o całym Festiwalu - www.kayak-festival.pl


Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.