NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona staje się tym samym serwisem archiwalnym.


Nawigacja
Artykuły » Artykuł ogólne » Zasady udziału w programie WEEKEND Z WIOSŁEM
Zasady udziału w programie WEEKEND Z WIOSŁEM

CYKL SPOTKAŃ KAJAKOWYCH SKIEROWANY DO POCZĄTKUJĄCEJ I NIE TYLKO GRUPY UCZESTNIKÓW.

Zapraszamy do udziału w naszej propozycji programowej WEEKEND Z WIOSŁEM - piąta edycja. Jest to coroczny cykl spotkań kajakowych, organizowanych przez Centrum Edukacji i Turystyki Wiking w Szczecinie. Jest to również nasz kolejny produktt turystyczny, zbudowany na bazie wieloletnich doświadczeń w branży kajakowo-turystycznej. Idea produktu jest prosta - poznać Szczecin i okolice z kajaka. A że jest to ciekawa forma aktywnego wypoczynku i ciekawa atrakcja turystyczna, swiadczą tysiące uczestników zarowno ze Szczecina i okolic jak i z Polski i świata. Naszą ofertę corocznie przygotowujemy zarówno dla gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. 

DLACZEGO WARTO ?

Wypady "Weekendu z Wiosłem", to nie tylko kajakowanie po Odrze ale również po najciekawszych akwenach okolic Szczecina. Przemieszczamy się kajakami na terenach Śródodrza, Międzyodrza, czy rzeki Ploni. Podczas wypadu, obsługa nie tylko pomaga uczestnikom podczas pływania ale pokazuje rownież ciekawe obiekty i atrakcyjne miejsca. Uczestnicy mogą spędzić milo czas pśrod przyrody Międzyodrza, dowiedzieć się kim był Robien, powspominać plażę Mieleńską, czy też podziwiać uroki naszej szczecińskiej Drawy - rzeki Płoni..

CZY KAŻDY MOŻE WZIAĆ UDZIAŁ ?

Forma wycieczki, jak i długość trasy przystosowana jest praktycznie dla każdej w miarę aktywnej osoby. Trasy wycieczek są sprawdzone i uczestniczyli w nich zarówno rodzice z dziećmi jak i seniorzy. Organizując spotkania kajakowe, naszą uwagę kierujemy głównie do osób początkujących, dla których czas na kajaku ma być relaksem a nie morderczym wysiłkiem. Jeśli jesteś bardzo początkujący, lub będzie to dla Ciebie pierwszy raz, warto zapoznać się z zasadami kajakowania.

CZY WYCIECZKI SĄ BEZPIECZNE ?

Jak najbardziej tak. Korzystamy z kajaków o najwyższej jakości. Obecnie są to kajaki polietylenowe Roteko. Każda osoba posiada kamizelkę asekuracyjną, którą musi mieć założona zgodnie z instruktarzem, w czasie trwania wycieczki. Obsługa przeszkolona jest w zakresie prowadzenia i pomocy na szlaku, udzielania pomocy przedmedycznej oraz posiada sprzęt ratunkowy w formie rzutek lub tzw. "pamelek". Trasę rekreacyjnie, w grupie i nie ścigamy się pomiędzy sobą. Podczas wycieczek nic nie może się wydarzyć, jeśli uczestnicy wykonują wszystkie polecenia obsługi !

GDZIE ZNALEŹĆ ZDJĘCIA Z WYCIECZEK ?

Na dzień dzisiejszy, wszystkie zdjęcia umieszczamy na naszym >>fejsbukowym FanPage'u<<Znajdziecie wszystkie wykonane zdjęcia, pogrupowane datami wycieczek. Również tam informujemy o nowych wypadach terenowych, promocjach i tym podobniej. Dlatego warto nas polubić i być na bieżąco.

CZY WYCIECZKI SĄ UBEZPIECZONE ?

Jako organizator, posiadamy ogólne ubezpieczenie mobilnej wypożyczalni kajaków. Dzięki temu każda osoba wypozyczająca kajak podczas kajakowych spotkań, jest objęta ubezpieczeniem grupowym od następstw nieszczęsliwych wypadków.

CZY WYCIECZKI SĄ LEGALNE ?

Jest to bardzo ważne pytanie, gdyż wiele wycieczek odbywa się z omijaniem prawa. Nasza wypozyczalnia kajaków, działa jako Centrum Edukacji i Turystyki WIKING, które jest legalnie dzialającą firmą na szczecińskim i krajowym rynku. W sezonie wszystkie spotkania kajakowe, zgłaszane są do Urzędu Żeglugi Śródlądowej. W przypadku grupowych spotkan miejskich przed wejściem na wody morskie, obsługa kajaków zglasza grupę do Kapitanatu Portu Szczecin. Dodatkowo w dniu wycieczki informujemy inspetora UŻŚ o wypłynięciu i zakończeniu wycieczki zaś dyżurnego oficera VTS o wpłynięciu i wypłynięciu z wód morskich Szczecina. Na stronie zawsze znajdziecie numery zgód wydanych przez UŻŚ. 

Pliki do pobrania i wypełnienia - należy OBOWIĄZKOWO zabrać ze sobą i przekazać organizatorowi podczas rejestracji:

NASZE SPOTKANIA KAJAKOWE Z AKCJI WEEKEND Z WIOSŁEM W 2015 ROKU

najbliższy termin wycieczek !!

 KALENDARZ IMPREZ


Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.