NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona staje się tym samym serwisem archiwalnym.


LANY PONIEDZIAŁEK 2016

Z przyjaciółmi (z którymi poza sezonem spotykaliśmy się na wyprawach pieszych) i kilkoma sympatykami ruszyliśmy na Lano Poniedziałkowe zdobywanie jeziora Dąbie. Przygody było sporo, jednak nasz Sekretarz nie podołał w powrotnej fazie i musiał skorzystać z "usług" WOPR Szczecin. Jako, że silny wiatr w drodze powrotnej, troszkę nas wymęczył, słoneczko schowało się za deszczowymi chmurami, naszą trasę skróciliśmy do Mostu Cłowego na Regalicy. I tak sezon kajakowy można uznać za otwarty. Podsumowując, każdy z nas mógł uświadczyć kapryśności naszego jeziora.

Pierwsze wycieczki kajakowe odbędą się po Szczecińskiej Wenecji 2 kwietnia i po Międzyodrzu 10 kwietnia - trasy dla początkujących. Informacje w wydarzeniach naszego konta facebook, na na naszej stronie, oraz www.szczecinskawenecja.pl . Jednocześnie informujemy, że wypożyczalnia w HOM Szczecin nad jeziorem Dąbie, ruszy od majówki 2016. Informacje na bieżąco na stronie www.kajakidabie.pl . Zdjęcia - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1274683095879504.1073741886.126474684033690&type=3