NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona staje się tym samym serwisem archiwalnym.


OTWARCIE VII SEZONU KAJAKOWEGO WIKINGA

Zapraszamy przyjaciół i sympatyków Wikinga Szczecin, do wspólnego otwarcia VII Sezonu Kajakowego Wikinga Szczecin. Tradycyjnie odbędzie się w Lany Poniedziałek. Startujemy o godzinie 11:00 z Przystani Jachtowej HOM Szczecin (Harcerski Ośrodek Morski), przy ulicy Żaglowej 2 w Szczecinie Dąbiu. Plan jest prosty ! Jeśli pogoda pozwoli (najważniejsza kwestia to wiatr i deszcz), to wypływamy na jezioro. Im ładniejsza pogoda tym dłuższa trasa !! Więc warto zarezerwować cały dzionek. Jeśli pogoda nam nie pozwoli, zrobimy sobie ognisko/grilla z kiełbaskami :) Opłatę zawynajem kajaka w wysokości 15,00 osoba, wpłacamy tylko i wyłącznie na miejscu, jeśli wypłyniemy :)

Prosimy o wysłanie zgłoszenia udziału na nasz e-mail biuro@kajaki.szczecin.pl . W zgłoszeniu podajemy imię inazwisko uczesntika, wiek, miejscowośc zamieszkania, telefon kontaktowy. Liczba miejsc 19. Jeśli dojadą nowiutkie kajaczki calipso 10 więcej. Jak bedzie super bezwietrzna pogoda, to mogą wypłynąć wszystkie kajaki z bazy :)

Ubieramy się stosownie do pogody, warto zabrać pelerynę przeciwdeszczową, termosik z herbatką a na bazie można zostawić rzeczy na przebranie. Jeśli chodzi o trasę, będziemy bazować na "Szlaku Robiena" . Na imprezie obowiązują >Zasady korzystania ze sprzętu kajakowego podczas spływu<.