NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona staje się tym samym serwisem archiwalnym.


GŁOSUJ NA KAROLINĘ NAJĘ I BEATĘ MIKOŁAJCZYK - KAJAKARKI
Informacje ogólne

W plebiscycie Przeglądu Sportowego jednymi z nominowanych sportowców są kajakarki; Karolina Naja i Beata Mikołaczyk. Skomponowana niemalże w ostatniej chwili dwójka, brązem na 500 metrów uratowała honor kajakowej reprezentacji w Londynie. Zawiodła Marta Walczykiewicz, wręcz skompromitował się Piotr Siemionowski,ale na podium stanęły Beata Mikołajczyk i Karolina Naja.

Dlaczego do stworzenia tego duetu doszło dopiero w roku olimpijskim? Wszystko przez problemy zdrowotne dotychczasowej partnerki Mikołajczyk, czyli Anety Koniecznej. Cztery lata temu w Pekinie zdobyły srebro, a w 2011 roku w mistrzostwach świata w Szegedzie – brąz. Teraz Konieczna zmagała się jednak z chorobą nowotworową, a trener Tomasz Kryk nie mógł ryzykować i zmienił skład.

Naja tak naprawdę miała w ogóle nie jechać na igrzyska. W jej koronnej konkurencji, jedynce na 500 metrów, zajęła dopiero trzecią lokatę w regatach kwalifikacyjnych w Poznaniu i wydawało się, że zostanie w domu. Ale międzynarodowa federacja przyznała Polsce dziką kartę w czwórce, więc 22-latka mogła pojechać na Wyspy Brytyjskie. Wspólnie Mikołajczyk i Naja pływały zaledwie przez kilka miesięcy, ale szybko okazało się, że mają duży potencjał. Na przedolimpijskich mistrzostwach Europy w Zagrzebiu zdobyły brązowy medal. W Londynie miały szansę na dwa krążki. W przeddzień wyścigu dwójek, na tym samym dystansie popłynęły w finale czwórek. Po czwartym miejscu pozostał żal, smutek i łzy. Minął jeden dzień i nastroje Karoliny oraz Beaty zmieniły się na zdecydowanie lepsze.

http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/Mistrzowie-Sportu-Karolina-Naja-Beata-Mikolajczyk-Plebiscyt-2012,artykul,151984,1,1038.html


Pole tego news'a

Podziel si z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubi To:


Komentarze
Brak komentarzy. Moe czas doda swj?
Dodaj komentarz
Zaloguj si, aby mc doda komentarz.