NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona staje się tym samym serwisem archiwalnym.


5.05.2012 rok - Spływ indywidualny Szlakiem Studenckim
Propozycje wycieczek i spływów kajakowych

Spływ Indywidualny "SZLAK STUDENCKI", 05.05.2012 rok

 Nie pływałeś nigdy kajakiem - kliknij i zapoznaj się z przewodnikiem

Trasa o długości ok 12km, czas spływu do 6 godzin.

Start w Szczecinie Jezierzycach, obok mostu nad rzeką Płonia w okolicach godz. 10:00 (szegółowa informacja najpóźniej w piątek na stronie  i wysłana mejlem do zgłoszonych uczestników). Spływ ma charakter indywidualny co oznacza że my udostępniamy i dowozimy jedynie sprzęt.

Spływ Płonią to kajakowa przygoda i niezapomniane wrażenia na rzece nazywanej szczecińską Drawą.

5 maja mamy do dyspozycji kilka kajaków dwuosobowych do indywidualnego spływu. Idealna propozycja dla osób ceniących niezależność. CENA 30,00 osoba. W cenie zapewniamy wiosła, kamizelki asekuracyjne, kajaki i transport kajaków. Czyli wszystko co potrzebne do mile spędzonej soboty.

Zabierz dziewczynę, chłopaka, znajomych i rusz na podbój Płoni.

Swoją wycieczkę można zakończyć o godzinie 15:00 na Polanie Rekreacyjnej "Płonia" - ok. 200 m. od rzeki lub spłynąć do Harcerskiego Ośrodka Morskiego. Tutaj jednak należy uważać przy przenoskach w Dąbiu. Najdłuższa ok 300m. to obok hotelu Bończa. Oczywiście można spłynąć pod hotelem, ale na własną odpowiedzialność.

REGULAMIN WYCIECZKI

  1. WYPOŻYCZAJĄCY SPRZET: Centrum Edukacji i Turystyki "WIKING"
  2. DATA: 5 maja 2012 roku
  3. MIEJSCE: ZBIÓRKA 10:00 Szczecin Jezierzyce - most nad Płonią. Zakońćzenie Polana Rekreacyjna "Płonia" godz 15:00 lub Harcerski Ośrodek Morski do godziny 18:00
  4. ZGŁOSZENIA: należy dokonać za pomocą e-maila na adres biuro@kajaki.szczecin.pl. Aby zgłoszenie było uznane należy dokonać wpłaty uczestnika - 30,00/osoba. Osoby zgłoszone będą zapisane w niniejszym artykule. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko.  
  5. WPISOWE: 30 złotych od osoby. Wpłaty należy dokonać najpóźniej do 4 maja 2012 roku na konto WIKING Robert Filipski ul. Boh. Getta W-go 18/9, Szczecin - MULTIBANK 55 1140 2017 0000 4102 1023 5440 z dopiskiem PŁONIA  imię i nazwisko. Po dokonaniu przelewu prosimy wraz ze zgłoszeniem o przesłanie potwierdzenia wpłaty na e-mail

NIESTETY JEST JUŻ KOMPLET MIEJSC !!

Pliki do pobrania, zapoznania się i wypełnienia - należy OBOWIĄZKOWO zabrać ze sobą na wycieczkę i przekazać organizatorowi podczas rejestracji:


Poleć tego news'a

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.