Nawigacja
Artykuły » WYDARZENIA » SZCZECIŃSKA WENECJA - TTSR 2017
SZCZECIŃSKA WENECJA - TTSR 2017

BRAK BILETÓW

W imieniu Gminy Miasto Szczecin oraz własnym zapraszamy na wycieczkę kajakową organizowaną w ramach The Tall Ships Races - Finał Regat Wielkich Żaglowców 2017

KAJAKIEM PO SZCZECINIE - 5 SIERPNIA 2017 ROK

Kajakowy Szczecin, to nie tylko hasło marketingowe. Nasze miasto leży na Odrą i otoczone jest licznymi akwenami. My jedynie wykorzystujemy położenie, organizując szereg wycieczek kajakowych z przewodnikiem, umożliwiajacych poznanie Grodu Gryfa i jego historii. Trasa będzie prowadziła z Wyspy Jaskółczej do mostu pontonowego. Następnie Kanałem Zielonym i Parnicą wokół Wyspy Zielonej. Wracamy na Odrę i płyniemy na metę podziwiając "Szczecińską Wenecję". Trasa ma długość około 5km, i prowadzona jest przez przewodnika.

CZAS TRWANIA: około 3/4 godzin, w zależności od grupy

ZBIÓRKA:godz. 11:00, Zbiórka uczestników przy wejściu na Przystań Wędkarską „TRAMWAJARZ” – 15 minut przed wycieczką. Wchodzimy od ul. Kolumba, w bramę na wysokości pętli autobusowej przy dworcu PKP.

MAPKA-WYSPA-JASKOLCZA

ILOŚĆ MIEJSC: 20 (10 kajaków)

KOSZT BILETU: WYCIECZKA SFINANSOWANA PRZEZ GMINĘ MIASTO SZCZECIN, jako impreza towarzysząca The Tall Ship Races - Finał Regat Wielkich Żaglowców 2017. BILET JEST DARMOWY

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA WYCIECZKĘ ????

 1. Po zapoznaniu się z niniejszym regulaminem, należy udać się do Centrum Informacji Turystycznej w szklanym budynku przy Alei Kwiatowej w Szczecinie (Plac Żołnierza 20), aby pobrać bezpłatny bilet. Bilety można odbierać w czwartek (3.08.17) w godzinach 14:00 - 18:00, oraz w piątek do wyczerpania ich puli. Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 bilety (dla siebie i osoby towarzyszącej). Informacja dysponuje 20 biletami - na naszym fanpage  będzie umieszczona informacja o skończeniu się puli biletów.
 2. Po odebraniu biletu w informacji turystycznej, należy zarejestrować bilety najpóźniej do godziny 23:00 4 sierpnia 2017 roku, wysyłając zgloszenie na nasz e-mail biuro@kajaki.szczecin.pl , wpisując w tytule wiadomości "KAJAKIEM PO SZCZECINIE - FINAŁ REGAT", zawierające:
 • Imię i nazwisko, wiek,adres zamieszkania, każdego korzystającego z biletu
 • Telefon kontaktowy do Zgłaszającego.

Brak rejestracji biletu, powoduje nie przyjęcie na wycieczkę. Po potwierdzeniu przez nas zgłoszenia biletu, zapisujemy na listę niżej. PAMIĘTAJ ! Jeśli pobierzesz bilet, a nie przyjedziesz na wycieczkę, zostaniesz obciążony karą umowną w wysokości 100,00. Bilet musisz obowiązkowo okazać na starcie wycieczki !

Forma wycieczki: rekreacyjna z przewodnikiem, dla początkujących

Informacje dodatkowe: W wycieczce może wziąć udział każda chętna osoba, bez względu na wiek. Trasa przygotowana jest typowo dla początkujących uczestników jak i przyjezdnych gości. Pokonujemy ją rekreacyjnie i nie ścigamy się pomiędzy sobą. Osoby niepełnoletnie, uczestniczą w wycieczce pod opieką rodziców (opiekunów prawnych) lub pełnoletnich opiekunów. Uczestnicy wycieczki uczestniczą na własną odpowiedzialność. Organizator dołoży wszelkich starań, aby trasa wycieczki była bezpieczna. Impreza odbywa się bez względu na pogodę, lecz może z jej powodu zostać skrócona lub odwołana w trakcie trwania usługi. 

Ważne dokumenty:

 1. Regulamin korzystania ze sprzętu kajakowego – osoby indywidualne (wycieczki, spływy, wypożyczalnia Głębokie, mobilne punkty wypożyczania kajaków
 2. Ogólne warunki ubezpieczenia PZU NNW SPORT
 3. Wzór rezygnacji z wycieczki

LISTA ZATWIERDZONYCH UCZESTNIKÓW:

 1.  Piotr Dębski Stargard
 2.  Ludwik Dębski (8l) Stargard
 3.  Grzegorz Dumkiewicz Szczecin
 4.  Marta Dumkiewicz Szczecin
 5.  Łukasz Koncewicz Szczecin
 6.  Anna Luba Szczecin
 7.  Paweł Luba Szczecin
 8.  Bartłomiej Dolata Szczecin
 9.  Magdalena Dolata Szczecin
 10.  Kamil Głowacki Szczecin
 11.  Damian Matczak Szczecin
 12.  Adriana Ostrowska Szczecin
 13.  Piotr MOjzykiewicz Szczecin
 14.  Mariusz KUfel Warzymice
 15.  Katarzyna Kufel Warzymice
 16.  Jacek Brodowski Szczecin
 17.  Joanna Gabinowska Szczecin
 18.  Maria Rapp Szczecin
 19.  

Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.