NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona staje się tym samym serwisem archiwalnym.

Nawigacja
Artykuły » WYCIECZKI » ZAPISY, OPŁATY, ULGI
ZAPISY, OPŁATY, ULGI

STRONA NIEAKTUALNA !!!

DOTYCZY TYLKO ORGANIZOWANYCH WYCIECZEK KAJAKOWYCH

Jako firma w pełni rozwojowa, wprowadziliśmy bilety normalne i ulgowe, dla różnych grup społecznych, uczniów oraz studentów, jak i posiadaczy kart rabatowych. Mamy nadzieję, że zachęcimy Was do udziału w “Miejskich Wycieczkach Kajakowych Szczecińska Wenecja”. Zniżka udzielana jest tylko osobie uprawnionej do ulgi. Posiadane zniżki i ulgi, nie sumują się. Uczniom udzielamy zniżki do 20 roku życia włącznie, zaś studentom do 26 roku życia włącznie.

RABAT

Jak zgłosić swój udział ?

Aby zapisać się na wycieczkę, należy wysłać na adres biuro@kajaki.szczecin.pl swoje zgłoszenie. W temacie e-maila wpisujemy nazwę wycieczki, datę i godzinę, np nazwa wycieczki, 2.04.16, godz 11:00 . W treści zgłoszenia podajemy dane:

  1. Imię i nazwisko uczestnika, wiek, miasto/miejscowość (jeśli korzysta z ulgi należy podać z jakiej)
  2. Ilość worków wodoodpornych (10,30,50L)
  3. Ilość etui wodoodpornych
  4. Informację o wieku dziecka w przypadku kajaka 2+1.
  5. Telefon kontaktowy do Zgłaszającego.

Po otrzymaniu e-maila, należy poczekać na potwierdzenie zgłoszenia i dopiero wówczas dokonujemy płatności.

Płatności: Po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia, dokonujemy płatności przelewem za udział w wycieczce. Wpłat dokonujemy na  konto wydzielone dla kajaków: WIKING Robert Filipski ul. Boh. Getta W-go 18/9, 70-303 Szczecin Idea Bank 27 1950 0001 2006 0232 0461 0004, w tytule wpisując dane podane w potwierdzeniu zgłoszenia. Pamiętaj, aby na wycieczkę zabrać ze sobą aktualny dokument, uprawniający do ulgi. Jego brak skutkuje, dopłatą o wysokość ulgi, do pełnej ceny za usługę, pod rygorem nie przyjęcia na wycieczkę i traktowany jako rezygnacja z usługi w dniu wycieczki – bez zwrotu wpłaconej sumy. Zapisu na wycieczkę dokonujemy, w momencie zaksięgowania płatności. Decyduje kolejność dokonanych wpłat.

Po wysłaniu e-maila ze zgłoszeniem, należy poczekać na potwierdzenie zgłoszenia i dopiero wówczas dokonujemy płatności. Po wykonaniu przelewu, prosimy o wysłanie na nasz adres poczty elektronicznej, potwierdzenia wpłaty.


Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.