NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona staje się tym samym serwisem archiwalnym.


Nawigacja
Artykuły » KAJAKOWE RAJDY NA ORIENTACJĘ » ORIENT GRYF SZCZECIN 2013
ORIENT GRYF SZCZECIN 2013

ORIENT GRYF SZCZECIN 2013

Jedyna tego typu impreza w Szczecinie !

nasz kanał na Facebook !


IMPREZA DOFINANOWANA ZE ŚRODKÓW GMINY MIASTO SZCZECIN

Wydział Sportu

 ===============================================


Przez ostanie lata organizowaliśmy szereg imprez na orientację w formie pieszej, rowerowej i kajakowej. W 2013 roku, stwierdziliśmy że nadszedł czas połączenia sił jak i formw jedną, dużą, trzydniową imprezę. Jest to pierwszy tak duży projekt w naszym wykonaniu, jednak przygotowywaliśmy się do niego już od 2009 roku. Mamy nadzieję, że podołamy tak trudnemu zadaniu i wszyscy uczestnicy będa zadowoleni. A dzięki zdobytemy doświadczeniu, kolejne edycje będą jeszcze lepsze. Nowatorskim rozwiązaniem jest połączenie kajaków, marszu i rowerów. Zapraszamy na cały weekend do Szczecina. Każdy, zarówno początkujący jak i zaawansowany znajdzie coś dla siebie. A czekają na Was w kolejności:

ORIENT GRYF SZCZECIN 2013 - PLAKAT

PATRONUJĄ NAM:

- Infoludek.pl

PISZĄ O NAS:

 • wszczecinie.pl
 • szczecin.blogx.pl
 • dziennikturystyczny.pl
 • drogowskaz.com.pl
 • witajwpodrozy.pl
 • Escapador.pl

MÓWIĄ O NAS:

- RMF24

 • V Szczeciński Kajakowy Rajd na Orientację „POD PRĄD”. To około 20 kilometrowa trasa po rzece Płoni od Szczecina Jezierzyc do Szczecina Dąbia. Trasa przewidziana jest dla uczestników zaawansowanych. Na trasie są przenoski, zwalone drzewa i inne przeszkody. Jednak organizując spływy widzimy że nawet początkujący kajakarze dają sobie radę w pokonaniu rzeki w około 6-7 godzin na tym odcinku. Nazwa trasy TK20. Data: 7.09.2013 rok. Sart: Szczecin Jezierzyce most na Płoni godz. 9:00. Należy zapoznać się ze szczegółowych, oddzielnie przygotowanym regulaminem. Impreza klasyfikowana do Pucharu Polski w Kajakowych Imprezach na Orientację. Szczegóły na w komunikacie technicznym.
 • TRASA PIESZA TP30. Trasa prowadzi po kompleksach leśnych Puszczy Bukowej i okolic na bazie istniejących szlaków pieszych oraz dróg leśnych. Długość 30 km podana jest w linii prostej, co oznacza że należy doliczyć kilka dodatkowych kilometrów. Trasa do pokonania nawet dla niezbyt wprawionych piechurów. Teren o urozmaiconej rzeźbie terenu. Nazwa trasy TP30. Data: 7.09.2013 rok. Start: Szczecin Dąbie – polana rekreacyjna przy ulicy Tczewskiej. Należy zapoznać się ze szczegółowych, oddzielnie przygotowanym regulaminem.  Szczegóły na Szczegóły na w komunikacie technicznym.
 • TRASA ROWEROWA TR30. Trasa prowadzi po kompleksach leśnych Puszczy Bukowej i okolic na bazie istniejących szlaków pieszych oraz dróg leśnych. Długość 30 km podana jest w linii prostej, co oznacza że należy doliczyć kilka dodatkowych kilometrów. Trasa do pokonania nawet dla niezbyt wprawionych rowerzystów. Teren urozmaiconej rzeźbie terenu. Start: Szczecin Dąbie – polana rekreacyjna przy ulicy Tczewskiej. Należy zapoznać się ze szczegółowych, oddzielnie przygotowanym regulaminem. Szczegóły na w komunikacie technicznym
 • TRASA MIESZANA ELITAMIX80. Trasa dla zaawansowanych uczestników. Pokonują trasę w mixie. Pierwszy etap to trasa rowerowa 30 kilometrów, drugi etap – trasa piesza 30 km zaś trzeci etap kajakowy około 20 km. A wszystko w czasie 18 godzin. Uczestnicy spływają do Szczecina Dąbie. Tutaj krótki odpoczynek i start do trasy rowerowej. Następnie trasa piesza niestety już w godzinach nocnych. Nazwa trasy ELITAMIX80. Data: 7.09.2013 rok. Start: Szczecin Dąbie – polana rekreacyjna przy ulicy Tczewskiej. Trasa kajakowa zaliczana  do Pucharu Polski w Kajakowych Imprezach na Orientację. Należy zapoznać się ze szczegółowych, oddzielnie przygotowanym regulaminem. Szczegóły na w komunikacie technicznym.
 • IV Kajakowy Rajd na Orientację „DĄBSKI AZYMUT” o puchar Komendanta Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP w Szczecinie. Trasa przewidziana jest dla uczestników początkujących. Prowadzi po jeziorze Dąbie, Regalicy i Płoni. Trasa to długość około 8-10 kilometrów, czyli odcinek bezproblemowo do pokonania nawet przez słabo zaprawionych w kajakowych bojach uczestników. Corocznie impreza ciesząca się największą popularnością. Nazwa trasy TK10. Data: 8.09.2013 rok. Sart: HOM Szczecin Dąbie. 9:00. Impreza klasyfikowana do Pucharu Polski w Kajakowych Imprezach na Orientację. Należy zapoznać się ze szczegółowych, oddzielnie przygotowanym regulaminem. Szczegóły na w komunikacie technicznym.
 • XXIV Rekreacyjna Impreza na Orientację „ZEPSUTE KOMPASY”. Impreza typowo rekreacyjna dla uczestników indywidualnych jak i rodzin. Przygotowane są trasy dla uczestników do 13 roku życia, od 13 roku życia oraz rodzinna. Impreza odbywa się w Parku Leśnym „Zdroje”. . Nazwa trasy TP5. Data: 8.09.2013 rok. Start: Polana Słoneczna obok jez. Szmaragdowe godz. 10:30. Należy zapoznać się ze szczegółowych, oddzielnie przygotowanym regulaminem. Szczegóły na w komunikacie technicznym.
 

 

WYNIKI 2013 - WSZYSTKIE KATEGORIE

ZDJĘCIA Z IMPREZY

MAPY Z IMPREZY

 

 

PLIKI ORGANIZACYJNE:

 1. REGULAMIN OGÓLNY ORIENT GRYF SZCZECIN 2013 - wpisowe, zgłoszenia, program ...
 2. REGULAMIN TECHNICZNY KATEGORII TK10 I TK20 (Dąbski Azymut oraz Pod Prąd)
 3. REGULAMIN TECHNICZNY KATEGORII TP30 I TR30
 4. REGULAMIN TECHNICZNY KATEGORII ELITAMIX80
 5. REGULAMIN TP5 (Zepsute Kompasy)
 6. REGULAMIN KORZYSTANIA ZE SPRZĘTU KAJAKOWEGO
 7. REGULAMIN PUCHARU POLSKI W KAJAKOWYCH IMPREZACH NA ORIENTACJĘ 2013
 8. KARTA ZGŁOSZENIOWA UCZESTNIKA
 9. POZWOLENIE NA START NIEPEŁNOLETNIEJ OSOBY
 10. MAPY DOJŚCIOWE I BAZY
 11. WSZYSTKIE PLIKI ORIENT GRYF SZCZECIN 2013 W JEDNYM MIEJSCU.

 


Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.