Nawigacja
Artykuły » GRUPY I FIRMY » PROPOZYCJE TRAS KAJAKOWYCH W OKOLICACH SZCZECINA
PROPOZYCJE TRAS KAJAKOWYCH W OKOLICACH SZCZECINA

Wycieczka kajakiem łączy ze sobą turystykę aktywną i poznawanie walorów turystyczno-krajoznawczych. Można ją organizować od formy rekreacyjnej do formy rywalizacyjnej a nawet przygodowej. Wszystko zalezy od Państwa. Do każdego zlecenia z poza oferowanego programu ogólnego podchodzimy indywidualnie. Na pewno będą Państwo , zadowoleni z naszych usług. Swoim zasiegiem obejmujemy tereny Pomorza Zachodniego z naciskiem na obsługę wycieczek kajakowych na Odrze, Międzyodrzu, Jeziorze Dąbie, Regalicy i rzekach: Płonia, Rega, Myśla, Wołcza, Świniec, Gunica, Ina z Krąpielą, Gunica, Gowienica  ... .  Dzięki współpracy wypożyczalni kajaków, dysponujemy sprzętem bardzo różnorodnym, do obsługi wycieczek kajakowych zarówno firmowych, jak i prywatnych. Dowieziemy sprzęt w każde miejsce i odbierzemy z każdego miejsca, do którego można dojechać samochodem z przyczepą kajakową. Przygotujemy zarówno spływ indywidualny jak i dużą imprezę firmową. Ceny podajemy przy wyliczeniu wypożyczenia 10 kajaków z kamizelkami asekuracyjnymi, wiosłami, transportem kierowców z Dąbia (5 osób) + transport sprzętu w dniach poniedziałek-czwartek.

 1. NOWOŚĆ - WYCIECZKI INDYWIDUALNE. Naszym klientom oferujemy spływy indywidualne. Zamawiający ma do dyspozycji przewodnika, który oprowadzi go po wybranej trasie. Wycieczki realizowane są na specjalne zamówienie na wybranej trasie. Zabezpieczamy transport kajaka i uczestnika (-ów), sprzęt kajakowy i asekuracyjny oraz przewodnika. Usługę realizujemy w kajakach 2 osobowych. Uczestnik płynie z przewodnikiem. Koszt usługi indywidualnej  wynosi  250,00 bez przewodnika i 400,00 z przewodnikiem. Wycieczka odbywa się w kajakach polietylenowych z wygodnymi siedziskami, na terenach wskazanych w ofertach. Zabieramy 1-4 osoby. Nie obowiązują rabaty.

 2. "Miejska Wycieczka Kajakowa Szczecińska Wenecja" od 2 do 12 km. Proponujemy trzy trasy turystyczne; Kajakowy Spacerek 2,5h, Kajakiem po Szczecinie 4h oraz Szczecin nad Odrą od 4 do 6 godzin. Idealna dla bardzo początkujących grup kajakarzy oraz jako propozycja poznawania Szczecina dla grup przyjazdowych. Może stanowić panel dodatkowy dla usług biur podróży. Przy duzych grupach można zastosować program rotacyjny. Gdy jedna grupa (20 osób) plynie kajakiem, druga grupa zwiedza umiejscowione nieopodal "Podziemne trasy turystyczne". Koszt wynosi już od 16,00 osoba. Kajaki polietylenowe.

 3. Wycieczka kajakowa rzeką Płonią - "MEANDRY PŁONI". Wariantowość odcinków. Długość od 16 do 22 km. Propozycja spływów od krótkich do dłuższych. Starty naszych wycieczek możemy rozpocząć w Szczecinie Jezierzycach, Kołbaczu lub Żelewie nad jeziorem Miedwie. Trasa o srednim stopniu trudności, z miejscowymi utrudnieniami w formie przenosek stałych i zwalonych drzew. Urok rzeki, przyroda, meandry tworzą najpiękniejszy szlak kajakowy w Szczecinie. Meta wycieczek na Polanie Rekreacyjnej "Płonia" w Szczecinie Dąbiu. Chętni na własną odpowiedzialność mogą spływać aż do jeziora Dąbie i naszej bazy w Harcerskim Ośrodku Morskim. Istnieje możliwośc biwakowania, ogniska i czy skorzystania z kawiarenki kajakowej w Zielonej Przystani. Koszt  od 17,40 osoba. NASZ SPRZĘT.

 4. Wycieczka po Międzyodrzu - trasa nr 1 "Szlakiem Międzyodrza - W Krainie Kanałów" ok 12 km. Klasyczna wycieczka kajakowa, przebiegająca po najpiękniejszych kanałach Międzyodrza północnego. Trasa bardzo łatwa i rekreacyjna, co umożliwia jej pokonanie nawet przez osoby będące pierwszy raz w kajaku. Start możliwy z Siadła Dolnego lub z okolic Dziewoklicza. Przewidywany czas pokonania do 5 godzin. Koszt wynosi od 15,00 osoba.  NASZ SPRZĘT.

 5. Wycieczka kajakowa "Szlakiem Robiena" od 15 do 24 km. Klasyczna wycieczka kajakowa. Dopłyniemy tam gdzie pracował przedwojenny ornitolog Paul Robien, zobaczymy jak wieść głosi najstarszy czynny sok świata, wylądujemy na słynnej w ubiegłej epoce plaży Mieleńskiej. Start/meta możliwy z naszej bazy w HOM-e lub z ulicy Hryniewieckiego. Trasa dość łatwa, czas od 3 do 6 godzin. Start wycieczki możliwy jest z Szczecina ul. Hryniewickiego (PArnica), z kanału Zielonego, z okolic mostu Cłowego, naszej bazy w HOM. Idealne miejsce na organizację kajakowego rajdu na orientację ! Koszt od 10,00 osoba. NASZ SPRZĘT.

 6. Wycieczka po Międzyodrzu - trasa nr 2 "W poszukiwaniu Odyńca" ok 12 km. Klasyczna wycieczka kajakowa z możliwością wydłużenia trasy. Trasa bardzo łatwa i rekreacyjna, co umożliwia jej pokonanie nawet przez osoby będące pierwszy raz w kajaku. Start z Dziewoklicza. Przewidywany czas pokonania od 4 do 6 godzin. W przypadku formy wydłużonej wycieczki, postój w Siadle Dolnym z możliwością konsumpcji przepysznych pierogów. Koszt  wynosi od 15,00 osoba w zaleźności od wybranej opcji NASZ SPRZĘT.

 7. Wycieczka kajakowa "Do Betonowca" ok. 15 km. Bardzo ciekawa wycieczka głównie po jeziorze Dąbie. Wariant trasy zależny od pogody i siły wiatru, który tworzy spore fale jeziorne. Jest to rejs to rewelacyjnej pamiątki po II Wojnie Światowej czyli statku z betonu, osadzonego na mieliźnie. Dodatkowo ładny widok na stocznię, pełnomorskie statki .... . Koszt od 21,38 osoba.   NASZ SPRZĘT.

 8. Wycieczka kajakowa "Meandry Iny" trzy opcje tras od 9 do 33 km. Oficjalny szlak kajakowy rozpoczyna się w Bączniku. Istnieje możliwość tras na odcinkach Bącznik-Goleniów (ok 9km), Sowno-Bącznik (ok. 11 km), Goleniów-Lubczyna (ok 18 km). O rzece Inie. Trasa o średnim stopniu trudności ,jednak każdypowinien sobie dać radę na spływie. Koszt w zależności od rozbudowy usług, ilości kajaków i programu wynosi od 23,60 od osoby.  NASZ SPRZĘT.

 9. Wycieczka kajakowa Gowienicą - opcja jedno oraz dwudniowa. Szlak umożliwia przeżycie typowej, kajakowej przygody dość blisko Szczecina. Rzeka jest dzika, z przenoskami i zwałkami. Trasa trudna i uciążliwa własnie z tego powodu. jednak warta weeekendowego wypadu. Możliwość jednodniowych wypadów na trasach; Babigoszcz-Wdzeńsko ok 11 km oraz Weidzeńsko-Stepnica ok. 13 km. W przypadku dwóch dni - nocleg w Widzeńsku Koszt w zależności od rozbudowy usług, ilości kajaków i programu wynosi od 31,00 od osoby.  NASZ SPRZĘT.

 10. Wycieczka kajakowa Gunicą od 8 do 18 km. Szlak umożliwia przeżycie typowej, kajakowej przygody dość blisko Szczecina. Generalnie proponujemy odcinek od Węgornika do Tatyni (8km). Jest to dość łatwy odcinek ze sporadycznymi przenoskami. Od Tatyni do Jasienicy, spotkamy się niestety z przenoskami i utrudnieniami dla bardziej doświadczonych kajakarzy. Odcinek pierwszy ośrednim stopniu trudności, odcinek drugi trudny. Możliwość organizacji wycieczki głównie wiosną i jesienią. Latem przy wyższym stanie wody. Koszt w zależności od rozbudowy pakietów, ilości kajaków i programu wynosi od 21,38 od osoby.

 11. Wycieczka kajakowa Tywą. Szlak trudny i jeśli planujemy pokonanie rzeki musimy liczyć się z licznymi przenoskami, zwałkami, ale również przepięknymi widokami.  Koszt w zależności od rozbudowy usług, ilości kajaków i programu wynosi od 25,82 od osoby.

Podane ceny są skalkulowane przy wypożyczeniu 10 kajaków na daną wycieczkę. Jeśli masz pytanie wyślij e-maila. NIE UKRYWAMY CEN - PODANE SĄ KWOTY BRUTTO.

Kajakowe Rajdy na Orientację. Świetna propozycja aktywnej rywalizacji połączona z poznaniem walorów wodnych. Uczestnicy na bazie mapy i za pomocą kompasu, oraz w okreslonym limicie czasu muszą pokonać trasę i potwierdzić wszystkie punkty kontrolne. Impreza praktycznie dla każdego. Idealna forma integracji w firmie, ucząca uczciwej rywalizacji  oraz pozwalająca wyłonić liderów. Na mecie w zalezności od możliwości ognisko lub grill. Proponowana lokalizacja "Międzyodrze". Podstawowa cena obejmuje zbudowanie trasy, komplet materiałów startowych (laminowane karty startowe imapy), sędziowanie, dyplomy i medale dla zwycięzców. Koszt w zalezności od rozbudowy usług, ilości kajaków i programu wynosi od 1000,00.


Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.