NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona staje się tym samym serwisem archiwalnym.

Nawigacja
Artykuły » GRUPY I FIRMY » Szczecińska Wenecja - klasyk ok 5 km
Szczecińska Wenecja - klasyk ok 5 km

MIEJSKA TRASA KAJAKOWA "SZCZECIŃSKA WENECJA" KLASYK ok. 4 h. OFERTA DLA FIRM I GRUP ZORGANIZOWANYCH

Nie pływałeś nigdy kajakiem - kliknij i zapoznaj się z przewodnikiem

Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie organizacji wycieczek grupowych. Poznawanie uroków miasta z wody, to niewątpliwa atrakcja i oryginalna wycieczka miejska. Czas od 3-5 godzin w zależności od grupy i trasy. Ilośc osób do uzgodnienia, maksymalnie za jednym razem transportujemy do 15 kajaków. Jeśli chcesz w oryginalny sposób zaprezentować Szczecin, oraz być jednym z niewielu proponującym tą formę turystyki w swoim biurze lub firmie skorzystaj z naszej oferty. Ceny podajemy dla 10 kajaków dwuosobowych. W komplecie wiosła i kamizelki asekuracyjne. W przypadku większej ilości uczestników, przygotowujemy indywidualną wycenę.

ILOŚĆ MIEJSC - 18-20 osób. Trasa przewidziana jest dla początkujących uczestników. Pokonujemy ją rekreacyjnie i nie ścigamy się pomiędzy sobą. Osoby niepełnoletnie, uczestniczą w wycieczce pod opieką rodziców (opiekunów prawnych) lub pełnoletnich opiekunów. Uczestnicy wycieczki uczestniczą na własną odpowiedzialność. Zobacz szczegółowy regulamin wypożyczenia i korzystania ze sprzętu pływającego podczas naszych imprez kajakowych. Impreza odbywa się bez względu na pogodę, lecz może z jej powodu zostać skrócona.

Trasa o długości ok 4 km, czas wycieczki do 4 godzin.

Wycieczka startuje z przystani wędkarskiej na Wyspie Jaskółczej (niedaleko Dworca PKP wjazd od ul. Kolumba). Prowadzić będzie po Odrze, Przekopie Parnickim i Szczecińskiej Wenecji. Trasa promuje walory wodne miasta Szczecin. Przebiega praktycznie po geograficznym centrum miasta. Tutaj możemy podziwiać nasze miasto z wody.

Po wypłynięciu z Wyspy Jaskółczej, kierujemy się na Wyspę Grodzką mijając zabytkowy dworzec PKP. Od tej chwili moc ciekawych obiektów zabytkowych; kościół św. Jana Ewangelisty, Zamek Książąt Pomorski, Baszta Siedmiu Płaszczy i Wały Chrobrego. Mijamy most Długi, Trasę Zamkową i kierujemy się ku wyspie Grodzkiej. Tu na chwilę można przystanąć i odpocząć, podziwiając z wody imponujący widok na Wały Chrobrego oraz stocznię i nabrzeża portowe. Płyniemy z prądem Odry, podziwiając zabudowę Szczecina. Wracamy Odrą pod prąd, kierując się w Kanał Zielony. Z Kanału Zielonego Przekopem Parnickim, dopływamy do Wyspy Zielonej, którą okrążamy. Płyniemy Odrą w kierunku naszej "Szczecińskiej Wenecji", a przed nami powoli wyłania się zza drzew Szczecin. Mijamy wieżę ruinę gazowni a na prawo zobaczymy stocznię rzeczną z zabytkowym slipem dla wodowanych tutaj barek. No i wpływamy w rejon zabudowy fabrycznej Szczecina. Ściany kamienic i budynków manufaktur schodzą prosto do rzeki niczym w Wenecji. Szkoda że ten bardzo malowniczy, nadodrzanski zakątek Szczecina jest tak zaniedbany. Stanowiłby niewątpliwie ciekawą atrakcję miasta. Przepływamy wzdłuż brzegów wyspy Jaskółczej, kończąc naszą wycieczkę. 

STANDARD - udostępnienie 10 kajaków z kamizelkami  asekuracyjnymi, wiosłami oraz transport. Cena - 450,00

SUPER - udostępnienie 10 kajaków z kamizelkami  asekuracyjnymi, wiosłami, transport + obsluga informacyjna. CENA 700,00

COMFORT - udostępnienie 10 kajaków  z kamizelkami  asekuracyjnymi, z wiosłami, transport kajaków + obsługa informacyjna + obsługa zabezpieczająca. CENA  999,00

W WERSJACH COMFORT, NASZA KADRA WYPOSAŻONA JEST W ŚRODKI ŁĄCZNOŚCI I SPRZĘT RATOWNICZY (rzutki ratownicze i tzw. pamelki). Pomagamy rownież w wynajmie autokaru lub busa:

  1. Transport autobusem lub busem - od 2,80 do 5,50 za km
  2. Udostępnienie worka wodoszczelnego 25,30, 59 litrów - 5,00 za spływ
  3. Udostępnienie etui wodoszczelnego na telefon i dokumenty - 2,00 za spływ
  4. Wykonanie mapy laminowanej dla uczestników - 4,00 sztuka

Podczas realizacji usługi obowiązuje "Regulamin koszystania ze sprzętu pływającego" . Wypożyczając sprzęt kajakowy Wypożyczający akceptuje niniejszy regulamin.

DLATEGO WARTO ! - FACEBOOK lub GALERIA ZDJĘĆ 2012

Niektóre już historyczne z powodu rozpoczęcia prac nad budową poru jachtowego.


Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.