NOWA STRONA Z SYSTEMEM REJESTRACYJNYM I PŁATNOŚCIAMI ON-LINE

INFORMUJEMY, ŻE OD 22 KWIETNIA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA NASZYCH USŁUG KAJAKOWYCH, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL .

Niniejsza strona będzie cały czas aktualizowana, jednak w większości przypadków, umieścimy odnośniki do nowego serwisu. Mamy nadzieję, że będzie on nowocześniejszy i łatwiejszy w użytkowaniu. Oprócz przeniesienia danych, umożliwiamy przeprowadzenie całego procesu rezerwacji usług, wraz z płatnościami on-line. Nie usuwajcie www.kajaki.szczecin.pl z ulubionych, gdyż na pewno z czasem będzie podpięta pod nowy serwis kajakowy. Do zobaczenia na naszych imprezach, nie tylko kajakowych.

Zapraszamy ! WSZYSTKIE PROPOZYCJE W JEDNYM MIEJSCU

2019 rok - X SEZON KAJAKOWY WIKINGA. Dotychczas z naszej oferty skorzystało   31 547  osób

ZAPLANUJ Z NAMI SWÓJ WEEKEND - PLANOWANE IMPREZY KAJAKOWE W SEZONIE 2019

WYPOŻYCZALNIA NA KĄPIELISKU GŁĘBOKIE, OTWARTA JEST OD 1 MAJA, DO 15 WRZEŚNIA 2019 ROKU. Dojedziesz do nas autobusami w Niebuszewa, Polic, Dobrej, Tanowa oraz tramwajami z centrum Szczecina. Od połowy czerwca do ostatniego weekendu wakacji, wejście na kąpielisko jest płatne. Szczegóły na www.kajakiglebokie.pl . Codziennie informacje na naszym fanpage , czy wypożyczalnia jest czynna, czy zamknięta.


ZWIEDZANIE SZCZECINA Z PRZEWODNIKIEM - najbliższa wycieczka 21.07.2019r .

Najbardziej popularna wycieczka w formie kajakowego spacerku (około 2km). Organizowana w niedziele o godzinie 11:00 i 14:30. Idealna dla początkujących kajakarzy.

Nagrodzona prestiżową marką "Zrobione w Szczecinie" - KUP BILET.


KAJAKIEM PO SZCZECINIE - najbliższa wycieczka 3.08.2019r .

Jest to wydłużona opcja Kajakowego Spacerku z przewodnikiem, trwająca około 4 godzin. Początkujący powinni dać radę, jednak przewidziana jest dla kajakarzy, którzy chcą zwiedzić nasze miasto i trochę powiosłować.

Nagrodzona prestiżową marką "Zrobione w Szczecinie" - KUP BILET.


MIĘDZYODRZE, TO NIEZAPOMNIANA KRAINA PRZYRODY - najbliższa wycieczka 17.08.2019r .

Wycieczka z naszym pilotem trwa około 5-6 godzin. Płyniemy malowniczymi kanałami Międzyodrza, z postojem na przystani w Siadle Dolnym. Początkujący powinni dać sobie radę, jednak trasa ma długość około 12km, więc potrzeba trochę siły do wiosłowania.

Wycieczki organizowane są w wybrane soboty - KUP BILET.


MIĘDZYODRZE, TO NIEZAPOMNIANA KRAINA PRZYRODY - najbliższa wycieczka 13.07.2019r .

Wycieczka z naszym przewodnikiem trwa około 4-6 godzin. Płyniemy malowniczymi kanałami Międzyodrza, oraz do unikatowego na skalę światową, zabytkowego kolejowego mostu zwodzonego. Początkujący powinni dać sobie radę, jednak trasa ma długość od 10 do 12km, więc potrzeba trochę siły do wiosłowania. KUP BILET.


MOBILNE PUNKTY WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW, to nic innego jak mobilna wypożyczalnia kajaków. Zbieramy chętnych na spływ indywidualny, w dniach podanych w terminarzu imprez. Nie musisz mieć wielkiej grupy. My zbieramy chętnych za Ciebie.


RZEKA INA - MOBILNY PUNKT WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW SOWNO - najbliższa data 20.07.2019r .

Należy do najłatwiejszych rzek spływowych w okolicach Szczecina, Goleniowa i Stargardu. Proponujemy spływ po około 20km odcinku rzeki, Sowno-Bącznik-Goleniów. Czas pokonania trasy około od 4 do 6 godzin - każdy spływa niezależnie i własnym tempem. Na rzece kilka przeszkód, ale właśnie o to chodzi w kajakowej przygodzie. Idealna do nauki spływów kajakowych. Istnieje opcja dla początkujących - 10km odcinek na trasie Bącznik-Goleniów. Punkty działają przy minimum 5 opłaconych kajakach.  

Punkty organizowane są w wybrane soboty - ZAREZERWUJ KAJAK .


RZEKA INA - MOBILNY PUNKT WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW STARGARD - najbliższa data 10.08.2019r .

Należy do najłatwiejszych rzek spływowych w okolicach Szczecina, Goleniowa i Stargardu. Proponujemy spływ po około 20km odcinku rzeki, Stargard - Sowno. Czas pokonania trasy około od 4 do 6 godzin - każdy spływa niezależnie i własnym tempem. Na rzece kilka przeszkód, ale właśnie o to chodzi w kajakowej przygodzie. Idealna do nauki spływów kajakowych. Punkty działają przy minimum 5 opłaconych kajakach.

Punkty organizowane są w wybrane soboty - ZAREZERWUJ KAJAK .


JEŚLI MASZ GRUPĘ ZORGANIZOWANĄ, PROWADZISZ KONFERENCJĘ, EVENT - napisz do nas, a przygotujemy dla Was ofertę. Możesz również skorzystać z naszego kalkulatora "DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH" i złożyć wstępną rezerwację. Bazujemy głównie na wyżej podanej ofercie, ale obsłużymy również inne akweny okolic Szczecina. Obsłużyliśmy wiele firm i imprez w tym prestiżowych The Tall Ship Races, Dni Odry, Dni Morza, czy Piknik nad Odrą. Dlaczego z nami ? 

 

 

FACEBOOK


LICENCJA ORGANIZATORA TURYSTYKI I POŚREDNIKA TURYSTYCZNEGO NR 26/19

Koncesja 1