NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona staje się tym samym serwisem archiwalnym.


Zapraszamy ! WSZYSTKIE PROPOZYCJE W JEDNYM MIEJSCU

2021 rok - XII SEZON KAJAKOWY WIKINGA.  

ZAPLANUJ Z NAMI SWÓJ WEEKEND - TERMINARZ IMPREZ KAJAKOWYCH W SEZONIE 2021


Zakończyliśmy sezon kajakowy z zapisami na wycieczki i mobilne punkty wypożyczania kajaków. Obecnie obsługujemy tylko i wyłącznie grupy zorganizowane do końca września. Szczegóły na www.wycieczki.szczecin.pl


WYPOŻYCZALNIA NA KĄPIELISKU GŁĘBOKIE - ZAMKNIĘTA

 Dojedziesz do nas autobusami w Niebuszewa, Polic, Dobrej, Tanowa oraz tramwajami z centrum Szczecina. Od połowy czerwca do ostatniego weekendu wakacji, wejście na kąpielisko jest płatne. Szczegóły na www.kajakiglebokie.pl . Codziennie informacje na naszym fanpage, czy wypożyczalnia jest czynna, czy zamknięta. Wypożyczalnię otwieramy w okresie maj - wrzesień.


SZCZECIŃSKA WENECJA - WYPOŻYCZ KAJAK W CENTRUM SZCZECINA.. INFORMACJE I REZERWACJE - KLIKNIJ.

ZWIEDZANIE SZCZECINA Z PRZEWODNIKIEM
Najbardziej popularne wycieczki w formie kajakowego zwiedzania Szczecina z przewodnikiem w opcji krótszego spacerki oraz dłuższej wycieczki. Idealna dla początkujących kajakarzy.

Nagrodzona prestiżową marką "Zrobione w Szczecinie" - KUP BILET.


MIEJSKIE TRASY KAJAKOWE PO MIĘDZYODRZU

Wycieczki z naszym pilotem trwają około 5-6 godzin. Płyniemy malowniczymi kanałami Międzyodrza. Początkujący powinni dać sobie radę, jednak trasa ma długość od 10 do 13 km, więc potrzeba trochę siły do wiosłowania. KUP BILET


MOBILNE PUNKTY WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW, to nic innego jak mobilna wypożyczalnia kajaków. Zbieramy chętnych na spływ indywidualny, w dniach podanych w terminarzu imprez. Nie musisz mieć wielkiej grupy. My zbieramy chętnych za Ciebie.

RZEKA INA - MOBILNY PUNKT WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW.

Oferujemy:

  1. Mobilny Punkt Wypożyczania Kajaków na odcinku Sowno-Goleniów. Trasa Sowno - Bącznik - Goleniów, około 21 km. Czas spływania od 5 do 6 godzin.
  2. Kajakowe Spacerki po Inie, na odcinku Sowno -Bącznik lub  Bącznik - Goleniów. Trasa Bącznik - Goleniów, około 10km. Czas spływania od 3 do 4 godzin.
  3. Mobilny Punkt Wypożyczania Kajaków na odcinku Stargard-Sowno. Trasa Bącznik - Goleniów, około 10km. Czas spływania od 3 do 4 godzin.Trasa Stargard - Lubowo - Poczernin - Sowno, około 21 km. Czas spływania od 5 do 6 godzin.

Należy do najłatwiejszych rzek spływowych w okolicach Szczecina, Goleniowa i Stargardu. Proponujemy spływy po odcinkach od 10  do około 20 km. Czas pokonania trasy około od 4 do 6 godzin - każdy spływa niezależnie i własnym tempem. Na rzece kilka przeszkód, ale właśnie o to chodzi w kajakowej przygodzie. Idealna do nauki spływów kajakowych.  ZAREZERWUJ KAJAK.


JEŚLI MASZ GRUPĘ ZORGANIZOWANĄ, PROWADZISZ KONFERENCJĘ, EVENT - napisz do nas, a przygotujemy dla Was ofertę. Możesz również skorzystać z naszego kalkulatora "DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH" i złożyć wstępną rezerwację. Bazujemy głównie na wyżej podanej ofercie, ale obsłużymy również inne akweny okolic Szczecina. Obsłużyliśmy wiele firm i imprez w tym prestiżowych The Tall Ship Races, Dni Odry, Dni Morza, czy Piknik nad Odrą. Dlaczego z nami ? 

 

 

FACEBOOK


LICENCJA ORGANIZATORA TURYSTYKI I POŚREDNIKA TURYSTYCZNEGO NR 26/19

Koncesja 1