01.03.2015
Honorujemy
PROPOZYCJE
NAUKA KAJAKOWANIA
Festiwal Kajakowy 2011
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 42
Najnowszy użytkownik: tenderparish29
Kanały RSS
RSS News
RSS Komentarze
RSS Forum
RSS Artykuły
RSS Zdjęcia
RSS Pliki
RSS Linki
Graficzny licznik
Powitanie
Wiking Szczecin
NIE ŚMIECIOM

Witaj na stronie. Kajakarstwo uważane jest wciąż za trudną formę rekreacji. Boimy się wywrotek, brudnych rzek i kierujemy się stereotypami, chociaż nie spróbowaliśmy jeszcze pływać kajakiem. Naszym zadaniem jest zmiana stereotypów, poprzez umożliwienie poznawania akwenów okolic Szczecina i nie tylko. Zapraszamy do wspólnej kajakowej przygody w Szczecinie. Strona poświęcona jest kajakowym imprezom na orientację oraz spływom i wycieczkom kajakowym organizowanych przez Wikinga Szczecin po Odrze, Międzyodrzu, Płoni, jez. Dąbie oraz Pomorzu Zachodnim. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych propozycjach. NASZE MOTTO - KAJAKI DLA KAŻDEGO !

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni od NNW - polisa PZU Sport TPP31720418 na sumę 10000 PLN

III Otwarcie Sezonu na Szczecińskiej Wenecji
Propozycje wycieczek i spływów kajakowych

Już 6 kwietnia 2015 roku, zapraszamy do udziału w Spływie Lanoponiedziałkowym - III Otwarcie Sezonu na Szczecińskiej Wenecji. Tradycyjnie już, ruszamy na odrzański szlak w drugi dzień świąt, nie bacząc na pogodę, śnieg, deszcz, czy mróz. Spływ zostanie zorganizowany na trasie "Kajakiem po Szczecinie". Czeka na nas około 6 km wodnej przygody. Liczba miejsc - 19. Zapraszamy do zapisów. Szczegóły na podstronie trasy >>> kliknij. Cena promocyjna 20,00/osoba. Na imprezie nie obowiązują zniżki i rabaty. Wpłat dokonujemy tylko i wyłącznie na konto bankowe Robert Filipski WIKING, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 18/9, 70-303 SzczecinIdea Bank 81195000012006023204610002 obowiązkowo z dopiskiem "WENECJA, data - imię i nazwisko uczestników" !!! Zgłoszenia wysyłamy na e-mail: biuro@szczecinskawenecja.pl . Do zobaczenia.

KAJAKOWY ORIENT GRYF 2014
Imprezy przygodowe i ekstremalne

NIESTETY ZE WZGLĘDU NA MAŁĄ ILOŚĆ ZGŁOSZEŃ DO ŚRODY (WIECZÓR) PODJĘLIŚMY TRUDNĄ DECYZJĘ ODWOŁANIA ORIENT GRYF - KAJAKOWY RAJD NA ORIENTACJĘ

Szczegółowy regulamin pod odnośnikiem www.ORIENTGRYF.pl

17.08.2014 ROK - SZCZECIŃSKA WENECJA
Propozycje wycieczek i spływów kajakowych

KOLEJNE MIEJSKIE KAJAKOWANIE - 24 sierpnia 2014 godz. 11:00

Chwila - moment i jest komplet na 10 sierpnia. Dlatego też wyznaczyliśmy nowy, awaryjny temin MIEJSKIEJ WYCIECZKI KAJAKOWEJ "SZCZECINSKA WENECJA". Jeśli chcesz zwiedzić Szczecin z kajaka, podziwiać panoramę Szczecina i posłuchac wywodów prowadzącego wycieczkę to musisz popłynać z nami. Trasa nalezy do łatwych-rekreacyjnych.  Zapraszamy i do zobaczenia. Szczegółowy regulamin.

SZCZECIŃSKA WENECJA - KOLEJNY NABÓR
Propozycje wycieczek i spływów kajakowych

MIEJSKIE KAJAKOWANIE - 10 sierpnia 2014 godz. 11:00 - KOMPLET MIEJSC

Wyznaczyliśmy kolejny temin MIEJSKIEJ WYCIECZKI KAJAKOWEJ "SZCZECINSKA WENECJA". Jeśli chcesz zwiedzić Szczecin z kajaka, podziwiać panoramę Szczecina i posłuchac wywodów prowadzącego wycieczkę to musisz popłynać z nami. Trasa nalezy do łatwych-rekreacyjnych.  Zapraszamy i do zobaczenia. Szczegółowy regulamin.

Szczecińska Wenecja - spacerek 2h

PONIEDZIAŁKOWA SZCZECIŃSKA WENECJA

SPONTANICZNY KAJAKOWY PONIEDZIAŁEK NA SZCZECIŃSKIEJ WENECJI - 30 czerwca 2014 godz. 16:00

Zapraszamy na spontaniczny kajakowy poniedziałek na tradycyjnej spacerowej trasie Szczecińskiej Wenecji. Szczegóły w regulaminie. Jeśli chcesz zwiedzić Szczecin z kajaka, podziwiać panoramę Szczecina i posłuchac wywodów prowadzącego wycieczkę to musisz popłynać z nami. Trasa nalezy do łatwych-rekreacyjnych.  Zapraszamy i do zobaczenia.

Szczecińska Wenecja - spacerek 2h

MIEJSKA WYCIECZKA KAJAKOWA - 12.07.2014
Propozycje wycieczek i spływów kajakowych

Czeka już kolejny termin Miejskiej Wycieczki Kajakowej "Szczecinska Wenecja". Odbędzie się 12 lipca 2014 roku na tradycyjnej spacerowej trasie. Szczegóły w regulaminie. Jeśli chcesz zwiedzić Szczecin z kajaka, podziwiać panoramę Szczecina i posłuchac wywodów prowadzącego wycieczkę to musisz popłynać z nami. Trasa nalezy do łatwych-rekreacyjnych.  Zapraszamy i do zobaczenia.

Szczecińska Wenecja - spacerek 2h

KAJAKOWE DNI MORZA
Propozycje wycieczek i spływów kajakowych

KOMPLET MIEJSC

Żaglowce, koncerty gwiazd, tradycyjny pokaz sztucznych ogni i wiele innych atrakcji czeka na mieszkańców i turystów podczas tegorocznych Dni Morza Sail Szczecin 2014 w dniach 13-15 czerwca 2014 roku. Gmina Miasto Szczecin oraz Centrum Edukacji i Turystyki "Wiking" zapraszają do udziału w wycieczkach kajakowych "Szczecin nad Odrą"

http://www.szczecin.pl/UMSzczecinSwiat/img/dnimorza2014-515x180.jpg

W ramach Dni Morza zorganizowane będą dwie wycieczki kajakowa na trasie Dziewoklicz - most Długi - Wyspa Jaskółcza. Na każdej wycieczce 22 miejsca dla uczestników -  WYCIECZKA BEZPŁATNA (sfinansowane przez Gminę Miasto Szczecin). Wycieczki poprowadzone będą przez przewodników w:

  1. 14.06.2014r. (sobota) - zbiórka godzina 11:00 Dziewoklicz, meta Wyspa Jaskółcza około 15:00/16:00
  2. 15.06.2014r. (niedziela) - zbiórka godzina 11:00 Dziewoklicz, meta Wyspa Jaskółcza około 15:00/16:00

>>>ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWYM REGULAMINEM !!!!<<<

OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZGŁOSZENIA.

MIEJSKA WYCIECZKA KAJAKOWA - 21.06.2014
Propozycje wycieczek i spływów kajakowych

KOLEJNE SPOTKANIE NA KAJAKACH - 21.06.2014r. -

Czeka już kolejny termin Miejskiej Wycieczki Kajakowej "Szczecinska Wenecja". Odbędzie się 21 czerwca 2014 roku na tradycyjnej spacerowej trasie. Szczegóły w regulaminie. Jeśli chcesz zwiedzić Szczecin z kajaka, podziwiać panoramę Szczecina i posłuchac wywodów prowadzącego wycieczkę to musisz popłynać z nami. Trasa nalezy do łatwych-rekreacyjnych.  Zapraszamy i do zobaczenia.

Szczecińska Wenecja - spacerek 2h

Kajakami po Międzyodrzu
Propozycje wycieczek i spływów kajakowych

31 maja 2014 roku, wyruszamy na kolejne spotkanie kajakowe z serii WEEKEND Z WIOSŁEM. Tym razem popłyniemy kanałami Międzyodrza na klasycznej okolo 12 km wycieczce.  Wycieczka jest łatwa i nie wymaga zaawansowanych umiejetności kajakowych. Posiada charakter turystyczno-krajoznawczy, więc nie ścigamy się tylko relaksujemy. Zobaczmy wspólnie jak ożywa wiosennie Międzyodrze. Wycieczka w formię pętli - start i meta obok Dziewoklicza - prosze patrzeć na mapę. Podczas postoju w Siadle Dolnym - pyyyyszne domowe pierożki (kupujemy sami 1,00/szt). 

Szczegóły w regulaminie spotkania - www.Kajaki.Szczecin.pl

MIEJSKA WYCIECZKA KAJAKOWA - 24.05.2014
Propozycje wycieczek i spływów kajakowych

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE NA KAJAKACH - 24.05.2014r. - KOMPLET

Czeka już kolejny termin Miejskiej Wycieczki Kajakowej "Szczecinska Wenecja". Odbędzie się (zmiana terminu) 24 maja 2014 roku na tradycyjnej spacerowej trasie. Szczegóły w regulaminie. Zapraszamy i do zobaczenia.

MAJÓWKA NA SZCZECIŃSKIEJ WENECJI
Propozycje wycieczek i spływów kajakowych

KOMPLET UCZESTNIKÓW - ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ WYCIECZKĘ JUŻ 18 MAJA 2014 ROK.

Już 1 maja, zapraszamy do udziału w MAJÓWCE NA SZCZECIŃSKIEJ WENECJI. Jest to typowa trasa miejska o czasie trwania około 2,5 godziny. Jako, że ideą jest poznanie Szczecina od strony Odry, nie zabraknie obiektów jak i informacji o nich udzielanych przez nasza obsługę. Start godzina 11:00 - zakonczenie do 14:00. Miejsce zbiórki - wejście do transformatorowni na Wyspie Jaskółczej. Zapraszamy po więcej szczegółów na stronę REGULAMINU.

Bannery
Kajakowe Rajdy na Orientację w Szczecinie i okolicach Kajakowe Rajdy na Orientację w Szczecinie i okolicach

SZEF SZEFÓW, czyli admin strony
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szybki kontakt

CEiT WIKING Szczecin
tel. 501036860
biuro@kajaki.szczecin.pl
PARTNERZY
Gmina, Miasto Szczecin