NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona będzie cały czas aktualizowana.

Zapraszamy ! WSZYSTKIE PROPOZYCJE W JEDNYM MIEJSCU

2019 rok - X SEZON KAJAKOWY WIKINGA. Dotychczas z naszej oferty skorzystało - 32 997  osób

ZAPLANUJ Z NAMI SWÓJ WEEKEND - TERMINARZ IMPREZ KAJAKOWYCH W X SEZONIE 2019


WYPOŻYCZALNIA NA KĄPIELISKU GŁĘBOKIE, OTWARTA JEST OD 1 MAJA, DO 1 WRZEŚNIA 2019 ROKU. Dojedziesz do nas autobusami w Niebuszewa, Polic, Dobrej, Tanowa oraz tramwajami z centrum Szczecina. Od połowy czerwca do ostatniego weekendu wakacji, wejście na kąpielisko jest płatne. Szczegóły na www.kajakiglebokie.pl . Codziennie informacje na naszym fanpage, czy wypożyczalnia jest czynna, czy zamknięta.


ZWIEDZANIE SZCZECINA Z PRZEWODNIKIEM

Najbardziej popularne wycieczki w formie kajakowego zwiedzania Szczecina z przewodnikiem w opcji krótszego spacerki oraz dłuższej wycieczki. Idealna dla początkujących kajakarzy.

Nagrodzona prestiżową marką "Zrobione w Szczecinie" - KUP BILET.


MIEJSKIE TRASY KAJAKOWE PO MIĘDZYODRZU

Wycieczki z naszym pilotem trwają około 5-6 godzin. Płyniemy malowniczymi kanałami Międzyodrza. Początkujący powinni dać sobie radę, jednak trasa ma długość od 10 do 13 km, więc potrzeba trochę siły do wiosłowania. KUP BILET


MOBILNE PUNKTY WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW, to nic innego jak mobilna wypożyczalnia kajaków. Zbieramy chętnych na spływ indywidualny, w dniach podanych w terminarzu imprez. Nie musisz mieć wielkiej grupy. My zbieramy chętnych za Ciebie.

RZEKA INA - MOBILNY PUNKT WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW.

Oferujemy:

  1. BRAK TERMINU - Mobilny Punkt Wypożyczania Kajaków na odcinku Sowno-Goleniów. Trasa Sowno - Bącznik - Goleniów, około 21 km. Czas spływania od 5 do 6 godzin.
  2. brak terminu - Kajakowe Spacerki po Inie, na odcinku Bącznik - Goleniów. Trasa Bącznik - Goleniów, około 10km. Czas spływania od 3 do 4 godzin.
  3. brak terminu - Mobilny Punkt Wypożyczania Kajaków na odcinku Stargard-Sowno. Trasa Bącznik - Goleniów, około 10km. Czas spływania od 3 do 4 godzin.Trasa Stargard - Lubowo - Poczernin - Sowno, około 21 km. Czas spływania od 5 do 6 godzin.

Należy do najłatwiejszych rzek spływowych w okolicach Szczecina, Goleniowa i Stargardu. Proponujemy spływy po odcinkach od 10  do około 20 km. Czas pokonania trasy około od 4 do 6 godzin - każdy spływa niezależnie i własnym tempem. Na rzece kilka przeszkód, ale właśnie o to chodzi w kajakowej przygodzie. Idealna do nauki spływów kajakowych.  ZAREZERWUJ KAJAK.


JEŚLI MASZ GRUPĘ ZORGANIZOWANĄ, PROWADZISZ KONFERENCJĘ, EVENT - napisz do nas, a przygotujemy dla Was ofertę. Możesz również skorzystać z naszego kalkulatora "DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH" i złożyć wstępną rezerwację. Bazujemy głównie na wyżej podanej ofercie, ale obsłużymy również inne akweny okolic Szczecina. Obsłużyliśmy wiele firm i imprez w tym prestiżowych The Tall Ship Races, Dni Odry, Dni Morza, czy Piknik nad Odrą. Dlaczego z nami ? 

 

 

FACEBOOK


LICENCJA ORGANIZATORA TURYSTYKI I POŚREDNIKA TURYSTYCZNEGO NR 26/19

Koncesja 1