NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona staje się tym samym serwisem archiwalnym.

Nawigacja
Artykuły » GDZIE NA SPŁYW » OFERTA - GDZIE NA SPŁYW I WYCIECZKĘ - PEŁNA PROPOZYCJA
OFERTA - GDZIE NA SPŁYW I WYCIECZKĘ - PEŁNA PROPOZYCJA

JEZIORO DĄBIE - MIĘDZYODRZE - RZEKA ODRA - RZEKA INA - RZEKA KRĄPIEL - RZEKA PŁONIA - RZEKA ŁARPIA - RZEKA GOWIENICA - RZEKA TYWA - RZEKA DRAWA I KORYTNICA

Zapraszamy do spływania akwenami Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego i Pomorza Zachodniego. Czeka na Was kajakowa przygoda i mamy nadzieję, że przeżyjecie ją z naszą firmą. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko usługi wynajmu kajaków na organizowane przez Was spływy, ale również stałe propozycje wycieczek kajakowych z przewodnikiem. A jeśli zależy Wam na tym abyśmy to my zorganizowali spływ, to również się tego podejmiemy. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Wyżej znajdziecie dokładne opisy obsługiwanych akwenów a poniżej nasza oferta programowa:

MIEJSKIE WYCIECZKI KAJAKOWE "SZCZECIŃSKA WENECJA".  

Jest to nasz fllagowy, autorski produkt turystyczny. Idealny dla turystów przyjezdnych jak i mieszkańców, chcacych zwiedzić Szczecin z perspektywy kajaka.

1. Trasa "Kajakowy Spacerek". Jest to krótka, około 2,5 godzinna wycieczka z przewodnikiem o dlugości około 2,5km. Szczegółowe informacje na naszej stronie - www.szczecinskawenecja.pl .

2. Trasa "Kajakiem po Szczecinie". Wycieczka z przewodnikiem, trwająca około 4 godzin. Długość trasy około 8 km. Szczegółowe informacje na naszej stronie - www.szczecinskawenecja.pl .

MIEJSKIE TRASY KAJAKOWE.  

W naszej ofercie mamy stałe, autorskie trasy kajakowe, po wszystkich akwenach w Szczecinie o długości od 8 do 24 km. Zapraszamy do wspólnego kajakowania.

1. Trasa "Szlakiem Robiena". Organizowana na jeziorze Dąbie oraz oolicznych akwenach. Długość w zależności od pogody i grupy od 14 do 14 km. Przy wietrze jest to dość wymagająca trasa. Szczegółowe informacje.

2. Trasa "W Krainie Kanałów". Organizowana po Międzyodrzu - krainie kanałów i wszechobecnej przyrody. Długość trasy od 8 do 12 km. Szczegółówe informacje.

3. Trasa "W Poszukiwaniu Odyńca". Organizowana po Międzyodrzu - krainie kanałów i wszechobecnej przyrody. Długość trasy 10-12 km. Szczegółowe informacje.

4. Trasa "Wokół Wyspy Puckiej". Organizowana po Międzyodrzu - krainie kanałów i wszechobecnej przyrody oraz Szczecińskiej Wenecji. Długość trasy 12 km. Szczegółowe informacje.

5. Trasa "Polickie Kajakowanie z Historią". Aż trzy akweny; Łarpia, Odra, jez. Dąbie. I co najważniejsze, atrakcja jeziora Dąbie – jest to  statek o kadłubie zbudowanym z żelazobetonu „Ulrich Finsterwalder”. A po wszystkim zwiedzanie muzeum i ruin fabryki benzyny syntetycznej Hydrierwerke Politz AG, zakończone krótkim ognichem. Długość około 12km. 

6. Trasa "Do Betonowca". Typowy wypad rzeczno-jeziorny, do największej atrakcji jeziora Dąbie - betonowca czyli – jest to  statek o kadłubie zbudowanym z żelazobetonu „Ulrich Finsterwalder”. Trasa spływu: Golęcin Grobla - kanał Żeglarski - zatoka U-bootów - Święta - Dąbski Przesmyk - jezioro Dąbie - kanał Leśniczówka - Las Kormoranów - Wyspa Kacza - Wyspa Mewia - Betonowiec - Inoujście - Odra - Skolwin ulica Wodna. Długość około 14km.

MOBILNE PUNKTY WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW NA SPŁYWY INDYWIDUALNE.

W określonych dniach, podanych na naszej stronie, przyjeżdżamy z kajakami na wybrany akwen. Każdy może zarezerwować kajak i ponieść tylko zryczałtowane koszty wypożyczenia sprzętu. Jest to idealna forma skorzystania z oferty, gdy nie posiadamy większej grupy. Punkty działają przy minimum 5 opłaconych kajakach.

1. Mobilny Punkt Wypożyczania Kajaków w Stargardzie. Obsługuje rzekę Inę na odcinku Stargard - Lubowo - Poczernin - Sowno o całkowitej długości 21 km. Czas pokonania całego odcinka do 6 godzin - istnieje możliwośc wariantowania własnego spływu. Istnieje również możliwość spłynięcia Krąpielą na odcinku Strachocin - Stargard - czas pokonania 2-3 godziny. rzeka łatwa. Szczegółowe informacje.

3. Mobilny Punkt Wypożyczania Kajaków w Sownie. Obsługuje rzekę Inę na odcinku Sowno - Bącznik (Łęsko) - Goleniów o całkowitej długości 20 km oraz Goleniów - Inoujście - jezioro Dąbie Betonowiec - Lubczyna. Czas pokonania odcinków od 5 do 9 godzin - istnieje możliwośc wariantowania własnego spływu. Rzeka łatwa a w przypadku jeziora Dąbie, ważne są warunki pogodowe. Szczegółowe informacje.

2. Mobilny Punkt Wypożyczania Kajaków w Pęzinie. Obsługuje rzekę Krąpiel na odcinku Pęzino - Bebnikąt - Strachocin - Stargard o całkowitej długości 20 km. Czas pokonania całego odcinka do 10 godzin - istnieje możliwośc wariantowania własnego spływu. Optymalne warunki splynięcia rzeką są wiosną i jesienią. lecz jeśli się ktoś uprze to i latem. Rzeka trudna. Obsługujemy tylko grupy.

3. 4. Mobilny Punkt Wypożyczania Kajaków w Żelewie (Jezierzycach). Obsługuje rzekę Płonię na odcinku Żelewo - Kołbacz - Szczecin Jezierzyce - Szczecin Dąbie, o calkowitej dlugości około 28 km. Czas pokonania całego odcinka około 10 godzin. Rzeka o średnim stopniu trudności. Obsługujemy tylko grupy.

ORGANIZACJA SPŁYWÓW GRUPOWYCH.  

Wspomagamy kompleksowo zorganizowanie spływów kajakowych. W naszej ofercie wynajem kajaków wraz z osprzętem oraz ich transport. Pośredniczymy w organizacji autobusu - współpracujemy z firmą "MAX" Usługi Autokarowe w Szczecinie. Zrobimy zakupy jedzenia, drewna na ognisko lub brykietu na grilla i przywieziemy na metę. Niestety ze względów sanepidowskich, nie zajmujemy się typowym cateringiem. Dodatkowo zabezpieczymy imprezę w firmowego pilota prowadzącego.  Jeśli mamy w całości przejąć organizację spływu od A do Z, to niestety zdecydowanie podnosi koszty. 

STACJONARNA WYPOŻYCZALNIA KAJAKÓW NA KĄPIELISKU MIEJSKIM GŁĘBOKIE.

Typowo sezonowa wypożyczalnia kajaków nad jeziorem Głębokie, prowadzona dla klientów kąpieliska miejskiego. Nie jesteśmy stałym operatorem - corocznie organizowany jest przetarg przez Zakład Usług Komunalnych. Obowiązuje bilet wstępu zgodnie z cennikiem kapieliska + koszt wynajęcia kajaka. Informacje www.kajakiglebokie.pl .

USŁUGI SEZONOWEGO CZARTERU KAJAKÓW.

Zapraszamy do  skorzystania z usługi czarteru kajaków na caly sezon w okresie maj-wrzesień. Cena czarteru zależy od modelu i wieku kajaka. Czarterujemy kajaki ośrodkom wypoczynkowym, barom nad jeziorami, obozom ... , chcącymi uatrakcyjnić swoje usługi lub po prostu sprawdzić, czy opłaca się zakupić kajaki. Nie ma również problemu z osobami indywidualnymi. Jeśli stwierdzisz że chcesz wyposażyć swoją firmę w sprzęt kajakowy, na pewno przygotujemy Tobie ofertę na kajaki, wiosła i kamizelki.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ. JESTEŚ,MY DO WASZEJ DYSPOZYCJI - TEL. 501036860, E-MAIL BIURO@KAJAKI.SZCZECIN.PL .

Zapraszamy do zapoznania się z naszym CENNIKIEM.


Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.